Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Jesteś absolwentem UW?

DOŁĄCZ DO KLUBU

Klub Absolwentów UW powstał po to, by podtrzymywać i pielęgnować więzi absolwentów z uczelnią. Każdy, kto ma dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, może dołączyć do grona członków Klubu i uzyskać Kartę Absolwenta UW.

O Klubie

Absolwenci UW to najlepsi ambasadorzy naszej uczelni.

To olbrzymia społeczność rozsiana po całym świecie, tysiące specjalistów w każdej niemal dziedzinie, wybitni naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, funkcjonariusze publiczni, dziennikarze, artyści, a nawet sportowcy – tysiące osób, które codziennie wnoszą swój wkład w najrozmaitsze obszary ludzkiej działalności.

Każdego roku jest nas coraz więcej. Obecnie w Klubie Absolwentów UW zarejestrowało się ponad 28000 absolwentów.

Jak dołączyć do Klubu?

Aby znaleźć się w gronie członków Klubu Absolwentów UW można kończąc studia zaznaczyć opcję przystąpienia do Klubu w tzw. obiegówce, wypełnić zgłoszenie w USOSweb lub deklarację na stronie internetowej Klubu. Jeśli po kliknięciu w poniższy link nie wyświetla się Państwu formularz zapisu, prosimy zgłosić problem techniczny pod adresem e-mail: kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie dołączenia do Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. 

Osoby studiujące przed 2004 rokiem mogą zostać poproszone o okazanie dyplomu ukończenia studiów. 

Zamów Kartę Absolwenta UW

Opłata za wydanie Karty Absolwenta UW (Elektronicznej Legitymacji Absolwenta) wynosi 50 zł. Karta wydawana jest na okres 4 lat. Po tym czasie wydawana jest nowa Karta na wniosek absolwenta i po dokonaniu ponownej opłaty.

Kartę można zamówić podczas zapisu do Klubu lub w dowolnym momencie po zapisaniu się wysyłając wiadomość pod adresem: kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Dane do wpłat:

Uniwersytet Warszawski
Klub Absolwentów
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
74 1160 2202 0000 0003 3331 0872
tytuł wpłaty: Karta Absolwenta UW – imię, nazwisko absolwentki/a

Uwagi: Czas oczekiwania na kartę może wynosić około 7-10 dni roboczych od dostarczenia zdjęcia i wniesienia opłaty.

Ostatni wydruk kart w 2021 roku to 21 grudnia. Po inwentaryzacji następny termin druku kart to 11 stycznia 2022 r.

Dostarczone zdjęcie wgrywane jest do USOS i staje się zdjęciem głównym zarówno dla absolwenta, studenta, jak i pracownika UW.

Dla osób, które mają konto w USOSweb (dyplom ukończenia studiów od 2004 r.) istnieje możliwość zdalnej aktywacji karty jako karty bibliotecznej przez link:
https://opac.buw.uw.edu.pl/aktywacja/ka/?action=welcome

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?