Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

1 (11)

Wróć na UW!

Jeśli chcesz odnowić kontakt z uczelnią i znajomymi ze studiów, być na bieżąco z tym, co dzieje się na Uniwersytecie, uczestniczyć w debatach, warsztatach i programach współpracy z naukowcami, studentami oraz innymi absolwentami, Klub Absolwentów UW to miejsce właśnie dla Ciebie!

Klub jest otwarty dla wszystkich absolwentów studiów I stopnia (licencjackie), II stopnia (magisterskie uzupełniające lub jednolite magisterskie), III stopnia (doktoranckie) oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy członek może się aktywnie włączyć w kształtowanie działalności Klubu poprzez zgłaszanie swoich propozycji i projektów, jak również ofert współpracy.

Misja Klubu

Misją Klubu Absolwentów UW jest budowanie i rozwijanie więzi między uczelnią a jej absolwentami. W celu realizacji tej misji organizowane są spotkania absolwenckie (zarówno ogólnouniwersyteckie, jak i wydziałowe), a także wykłady i debaty z udziałem wybitnych absolwentów i naukowców Uniwersytetu. Klub działa również na rzecz współpracy między środowiskami absolwentów i studentów, zwłaszcza poprzez realizację programów mentoringowych zorientowanych na odkrywanie i rozwijanie potencjału studentów w obszarach powiązanych z praktyką zawodową. Ważnym aspektem działalności Klubu jest ponadto zbieranie funduszy na rozwój społecznych inicjatyw studenckich o charakterze charytatywnym, wspierające budowanie prestiżu społecznego naszej uczelni i jej absolwentów.

Karta Absolwenta UW

Każdy członek Klubu ma prawo do uzyskania płatnej Karty Absolwenta UW upoważniającej do skorzystania z przywilejów na Uniwersytecie, jak również zniżek przy zakupie towarów i usług instytucji współpracujących, czyli Partnerów Klubu. Dzięki Karcie Absolwenta UW można m.in. skorzystać z Biblioteki Uniwersyteckiej, odwiedzić bezpłatnie Ogród Botaniczny UW i doładować bilet okresowy komunikacji miejskiej. Oferta Karty jest na bieżąco rozwijana.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi Zasadami działalności Klubu Absolwentów UW.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?