Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Jesteś absolwentem UW?

DOŁĄCZ DO KLUBU

Klub Absolwentów UW powstał po to, by podtrzymywać i pielęgnować więzi absolwentów z uczelnią. Każdy, kto ma dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, może dołączyć do grona członków Klubu i uzyskać Kartę Absolwenta UW.

O Klubie

Absolwenci UW to najlepsi ambasadorzy naszej uczelni.

To olbrzymia społeczność rozsiana po całym świecie, tysiące specjalistów w każdej niemal dziedzinie, wybitni naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, funkcjonariusze publiczni, dziennikarze, artyści, a nawet sportowcy – tysiące osób, które codziennie wnoszą swój wkład w najrozmaitsze obszary ludzkiej działalności.

Każdego roku jest nas coraz więcej. Obecnie w Klubie Absolwentów UW zarejestrowało się ponad 18000 absolwentów.

Jak dołączyć do Klubu?

Aby znaleźć się w gronie członków Klubu Absolwentów UW można kończąc studia zaznaczyć opcję przystąpienia do Klubu w tzw. obiegówce lub wypełnić deklarację na stronie internetowej Klubu. Jeśli po kliknięciu w poniższy link nie wyświetla się Państwu formularz zapisu, prosimy zgłosić problem techniczny pod adresem e-mail: kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie dołączenia do Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. 

Osoby studiujące przed 2004 rokiem mogą zostać poproszone o okazanie dyplomu ukończenia studiów. 

Zamów Kartę Absolwenta UW

Opłata za wydanie Karty Absolwenta UW (Elektronicznej Legitymacji Absolwenta) wynosi 50 zł. Karta wydawana jest na okres 4 lat. Po tym czasie wydawana jest nowa Karta na wniosek absolwenta i po dokonaniu ponownej opłaty.

Karty można zamówić podczas zapisu do Klubu lub wysyłając wiadomość pod adresem: kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Dane do wpłat:

Uniwersytet Warszawski
Klub Absolwentów
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
74 1160 2202 0000 0003 3331 0872
tytuł wpłaty: Karta Absolwenta UW – imię, nazwisko absolwentki/a

Zlecenia druku kart odbywają się cyklicznie. Czas oczekiwania na kartę może wynosić ok. 2-3 tygodnie od dostarczenia zdjęcia i wniesienia opłaty w przypadku zaznaczenia opcji możliwości wgrania biletu ZTM lub ok. tygodnia bez opcji biletu ZTM.

Dostarczone zdjęcie wgrywane jest do USOS i staje się zdjęciem głównym zarówno dla absolwenta, studenta, jak i pracownika UW.

AKTUALIZACJA (21.05.2020): W związku z Zarządzeniem Rektora UW w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW (https://www.uw.edu.pl/zarzadzenie-rektora-uw-dotyczace-funkcjonowania-uniwersytetu-po-25-maja/):
• Pracuję zdalnie. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w godzinach pracy Biura, czyli od 9.00 do 17.00;
• BUW częściowo czynny od 18.05.2020 szczegóły: https://www.buw.uw.edu.pl/wypozyczenia-i-skanowanie/;
• Druk opłaconych kart odbywa się we wtorki do południa, a odbiór dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego, że karta jest gotowa. Można też wysłać prośbę pod adresem kontakt@absolwent.uw.edu.pl i podać adres do wysyłki karty listem poleconym. 

W związku z planowanym urlopem osób drukujących karty i moim kolejny termin druku kart planowany jest na 29 lipca br.

Dziękuję za Państwa współpracę i wyrozumiałość. 

Monika Sarnecka, koordynator Klubu Absolwentów UW

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?