Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Wersja beta

Jesteś absolwentem UW?

DOŁĄCZ DO KLUBU

Klub Absolwentów UW powstał po to, by podtrzymywać i pielęgnować więzi absolwentów z uczelnią. Każdy, kto ma dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, może dołączyć do grona członków Klubu i uzyskać Kartę Absolwenta UW.

O Klubie

Absolwenci UW to najlepsi ambasadorzy naszej uczelni.

To olbrzymia społeczność rozsiana po całym świecie, tysiące specjalistów w każdej niemal dziedzinie, wybitni naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, funkcjonariusze publiczni, dziennikarze, artyści, a nawet sportowcy – tysiące osób, które codziennie wnoszą swój wkład w najrozmaitsze obszary ludzkiej działalności.

Każdego roku jest nas coraz więcej.

Jak dołączyć do Klubu?

Aby znaleźć się w gronie członków Klubu Absolwentów UW, prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia.

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie dołączenia do Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Jeśli powyżej nie wyświetla się Państwu okno z możliwością zarejestrowania się do Klubu, prosimy kliknąć w link lub zgłosić problem techniczny pod adresem e-mail: kontakt@absolwent.uw.edu.pl.

Zamów Kartę Absolwenta UW

Opłata za wydanie Karty Absolwenta UW będzie wynosić 50 zł. Obecnie nie wydajemy Kart Absolwenta UW. Zamówienia i wpłaty dotyczące Karty Absolwenta UW będą przyjmowane i realizowane po 1.10.2017 r. zgodnie z Zasadami działalności Klubu Absolwentów UW.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

FreshMail.pl