Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Jesteś absolwentem UW?

DOŁĄCZ DO KLUBU

Klub Absolwentów UW powstał po to, by podtrzymywać i pielęgnować więzi absolwentów z uczelnią. Każdy, kto ma dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, może dołączyć do grona członków Klubu i uzyskać Kartę Absolwenta UW.

O Klubie

Absolwenci UW to najlepsi ambasadorzy naszej uczelni.

To olbrzymia społeczność rozsiana po całym świecie, tysiące specjalistów w każdej niemal dziedzinie, wybitni naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, funkcjonariusze publiczni, dziennikarze, artyści, a nawet sportowcy – tysiące osób, które codziennie wnoszą swój wkład w najrozmaitsze obszary ludzkiej działalności.

Każdego roku jest nas coraz więcej. Obecnie w Klubie Absolwentów UW zarejestrowało się ponad 23250 absolwentów.

Jak dołączyć do Klubu?

Aby znaleźć się w gronie członków Klubu Absolwentów UW można kończąc studia zaznaczyć opcję przystąpienia do Klubu w tzw. obiegówce lub wypełnić deklarację na stronie internetowej Klubu. Jeśli po kliknięciu w poniższy link nie wyświetla się Państwu formularz zapisu, prosimy zgłosić problem techniczny pod adresem e-mail: kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie dołączenia do Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. 

Osoby studiujące przed 2004 rokiem mogą zostać poproszone o okazanie dyplomu ukończenia studiów. 

Zamów Kartę Absolwenta UW

Opłata za wydanie Karty Absolwenta UW (Elektronicznej Legitymacji Absolwenta) wynosi 50 zł. Karta wydawana jest na okres 4 lat. Po tym czasie wydawana jest nowa Karta na wniosek absolwenta i po dokonaniu ponownej opłaty.

Karty można zamówić podczas zapisu do Klubu lub w dowolnym momencie po zapisaniu się wysyłając wiadomość pod adresem: kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Dane do wpłat:

Uniwersytet Warszawski
Klub Absolwentów
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
74 1160 2202 0000 0003 3331 0872
tytuł wpłaty: Karta Absolwenta UW – imię, nazwisko absolwentki/a

Czas oczekiwania na kartę może wynosić około 7-10 dni od dostarczenia zdjęcia i wniesienia opłaty.

Dostarczone zdjęcie wgrywane jest do USOS i staje się zdjęciem głównym zarówno dla absolwenta, studenta, jak i pracownika UW.

UWAGA: W związku z Zarządzeniem Rektora UW w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW (https://www.uw.edu.pl/zarzadzenie-rektora-uw-dotyczace-funkcjonowania-uniwersytetu-po-25-maja/):
• Funkcjonowanie BUW: https://www.buw.uw.edu.pl/kategoria/aktualnosci/
• Druk kart odbywa się raz w tygodniu, wysyłka w czwartki listem poleconym. 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?