Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Wykład

Pewna siebie.eu

22.05.2023
Aula Starej Biblioteki, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

„Pewna siebie.eu” to kolejne spotkanie z cyklu #UWolnij swój potencjał – inspirujemy i rozwijamy organizowanego przez Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Do udziału w cyklu zapraszamy całą społeczność UW (#jestemzUW) – absolwentów, studentów, doktorantów, badaczy i pracowników uczelni.

Spotkanie odbędzie się 22.05.2023 (poniedziałek) w godzinach 17.30-19.00 w Auli Starej Biblioteki (Krakowskie Przedmieście 26/28).

Od 17.00 w holu na parterze będzie na wszystkich czekać kawa, herbata i coś słodkiego.

Spotkanie pokaże Ci, jak możesz rozpoznać poziom swojego poczucia wartości i samooceny. Zrobisz pierwszy duży krok w kierunku sięgnięcia po to, o czym marzysz. Zaczniesz budować swoją karierę. Rozpoznasz swoje mocne strony. Będziesz dla siebie najlepszą przyjaciółką/najlepszym przyjacielem.

Jolanta Łuczkowska – coach biznesowa, mentorka i konsultantka biznesowa z 20-letnim doświadczeniem w branży w międzynarodowych firmach – w tym firmy amerykańskie i brytyjskie. Autorka książki „Ach Korporacja”. Jej styl pracy jest wspierający i wnikliwy – wykorzystuje swoją rozległą wiedzę biznesową i coaching wraz ze świadomością inteligencji emocjonalnej i otwartością, aby pomóc klientom się rozwinąć. Autentyczność i uczciwość oraz wysoki poziom zaangażowania to najważniejsze elementy jej stylu coachingowego. Od 2008 roku pracowała jako niezależny coach m.in dla kadry kierowniczej wyższego szczebla i kadry kierowniczej o wysokim potencjale w globalnych i rozwijających się międzynarodowych firmach. Zanim została niezależnym trenerem, Jolanta pracowała dla Johnsons and Johnson, w którym była odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, rozwój liderów, coaching dla kadry kierowniczej i wydajność zespołu podczas pracy. Jolanta ma doświadczenie w wielu obszarach „biznesowego życia” takich jak mentalność biznesowa, motywowanie zespołu do osiągania celów, wyznaczając cele sobie i innym. Jolanta rozumie korporacyjny kontekst swoich klientów. Od niedawna buduje markę „Pewne Siebie” opierającą się na warsztatach/ webinarach/ podcaście, której misją jest wsparcie kobiet w budowaniu, odbudowywaniu i odnalezieniu pewności siebie w biznesie. Jolanta jest też mentorką w programie Mentoring UW organizowanym przez Inkubator UW i Klub Absolwentów UW. Program w zeszłym roku został uznany za jeden z najlepszych merytorycznie. https://www.linkedin.com/in/jolantaluczkowska/

👇Bezpłatna rejestracja 👇

https://forms.gle/nNfMPYnTKJKrrwF39

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?