Warsztat – Kandydat w procesie rekrutacji – 17.01.2019

17 stycznia 2019
sala 100, budynek Samorządu Studentów UW, Krakowskie Przedmieście 24

Biuro Karier UW zaprasza na spotkanie, które ma na celu ukazanie procesu rekrutacji z perspektywy praktyka rekrutera w formie warsztatu i rozmowy, dzięki której będziecie mieli okazję na swobodną wymianę myśli oraz zadawanie pytań w bardziej swobodnej atmosferze osobie, która prowadzi projekty rekrutacyjne w codziennej pracy.

Spotkanie posiada w programie kilka części na zasadzie „tips & tricks” dla Kandydatów.

M.in. Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej przed, w trakcie oraz po rozmowie; Jak mądrze szukać pracy; Jakie są najważniejsze elementy Twojego życiorysu; Jak rozmawiać o oczekiwaniach finansowych etc.

Termin: 17 stycznia 2019, w godz. 13.00 – 16.00

Miejsce:  sala 100 w budynku Samorządu Studentów UW, Krakowskie Przedmieście 24

Prowadzący: Przemysław Rozalski, Recruitmant Consultant w Firmie Devire. Z rekrutacją oraz poszukiwaniami pracy dla swoich Kandydatów ma do czynienia od 3 lat. Będąc pomostem między Kandydatem a Pracodawcą w firmach z szerokiej gamy branż (m.in. marketing, administracja, IT, finanse) pomaga swoim Kandydatom spojrzeć na proces rekrutacji od drugiej strony, czyli z perspektywy rekrutera.

Zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: biurokarier@adm.uw.edu.pl podając w temacie „WARSZTAT”