Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Wersja beta

Ściana ofert

W dziale ŚCIANA OFERT mogą Państwo zamieścić swoje oferty w różnych kategoriach: praca, staż, współpraca biznesowa, uczestnictwo w projektach i poszukuję (np. eksperta lub studentów do badań) oraz innych, które Państwo wskażą w FORMULARZU ZGŁOSZENIA OFERTY. Oferty mogą wysyłać jedynie członkowie Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Klub Absolwentów UW zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji oferty. Klub Absolwentów UW nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność opublikowanych ofert.

Termin
  • Wszystkie
  • Praca
  • Staż
  • Współpraca biznesowa
  • Uczestnictwo w projektach
  • Poszukuję

Praca dla nauczyciela języka hiszpańskiego

30 września 2017

SP-373 pilnie poszukuje nauczyciela języka hiszpańskiego w pełnym wymiarze godzin. Praca z uczniami klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Dodatkowe informacje na temat oferty: sekretariat@gim18.srv.pl Szkoła Podstawowa Nr 373, ul. Angorska 2, 03-913 Warszawa      

Szukamy bohaterów do filmu dokumentalnego

23 września 2017

FURIA FILM poszukuje bohaterów do filmu dokumentalnego (debiut średniometrażowy Adriana Apanela, realizowany pod opieka artystyczną Jacka Bławuta). Film opowiadać będzie o sytuacji absolwentów wyższych uczelni na polskim rynku pracy. wymagania: – absolwenci wyższych studiów (max. 5 lat od ukończenia), – właśnie zaczynają szukać pracy, – mają prace dorywcze albo niezgodne z wykształceniem, z własnymi ambicjami i oczekiwaniami. […]

Zobacz oferty archiwalne

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

FreshMail.pl