Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Impreza

Zjazd absolwentów anglistyki UW

30 września 2017

W sobotę, 30 września 2017, Klub Profesorski UW gościł uczestników zjazdu koleżeńskiego absolwentów  anglistyki warszawskiej, którzy studiowali w Katedrze  Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego w latach 1962-1967.

W zjeździe, zorganizowanym w rocznicę ukończenia studiów, uczestniczyły  dwadzieścia dwie osoby, z których wiele spotkało sie po raz pierwszy po upływie pięćdziesięciu lat. Dla wszystkich uczestników spotkania było to nie tylko emocjonalnie poruszające przeżycie, ale także sposobność do odnowienia dawnych przyjaźni i znajomości oraz przywołania wspomnień ze wspólnie spędzonych lat studenckich. Tym, którzy przybyli na spotkanie, towarzyszyli wirtualnie ich koleżanki i koledzy, którzy z różnych względów nie mogli fizycznie w nim uczestniczyć. W zgodnej opinii uczestników spotkania, zjazd był radosnym i udanym wydarzeniem – i to pod każdym względem.

Klub Profesorski UW okazał się wręcz idealnym miejscem na takie  spotkanie, dyskretnie eleganckim i przytulnym, a wyśmienity poczęstunek – przygotowany przez firmę p. Szymańskiego – był profesjonalnie podawany.

Pragniemy wyrazić wdzięczność i przekazać wyrazy uznania naszej drogiej koleżance Joli Lipskiej, która była nie tylko spiritus movens tego historycznego spotkania, ale także jego opiekuńczym aniołem i dobrym duchem.

[ It’s love and friendship that make the world go round. ]

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?