Audycja radiowa

Wywiad z prof. Rafałem Pankowskim

2 lutego 2019
Radio Kampus 97,1 FM
W najbliższą sobotę 2 lutego gościem audycji Jestem z UW będzie absolwent nauk politycznych oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Warszawskim dr hab. prof. Collegium Civitas Rafał Pankowski.
Prof. Rafał Pankowski jest specjalistą w zakresie socjologii kultury. Od wielu lat pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego „Nigdy Więcej”.
Koordynator Centrum Monitorowania Rasizmu w Europie Wschodniej. Koordynator programu edukacyjnego UEFA Euro 2012 RESPECT Diversit.
Autor takich książek jak: Neofaszyzm w Europie Zachodniej. Zarys ideologii, Rasizm a kultura popularna, The Populist Radical Right in Poland: The Patriots.
Ponadto ekspert (konsultant) w Departamencie Tolerancji i Niedyskryminacji OBWE, współpracuje z Chatham House, Policy Network, Institute for Strategic Dialogue. Wyróżniony Odznaką Honorową Rzecznika Praw Obywatelskich „Za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka”.

Emisja 2 lutego 2019 (sobota) pomiędzy godz. 10.00 a 10.30 w Akademickim Radiu Kampus na 97,1 FM.