Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Audycja radiowa

Wywiad z Krystianem Bielatowiczem

7 listopada 2020

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu Jestem z UW 7 listopada 2020 o godz. 12.00 na kanale YouTube Klubu Absolwentów UWGościem programu będzie absolwent archeologii na Uniwersytecie Warszawskim, Krystian Bielatowicz.

Krystian Bielatowicz jest fotografem i filmowcem. Specjalizuje się w fotoreportażu społecznym, street photo i dokumentach fotograficznych, jak i filmowych. Wykładowca Akademii Nikon School.

Swoje prace prezentował na wystawach m.in. w: Nowym Jorku, Limie, Cuzco, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Toruniu, Lublinie i Zakopanem. Uhonorowany licznymi nagrodami, w tym wyróżnieniem w kategorii Extreme w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic Polska 2007.  

Publikował w: National Geographic PolskaNewsweek PolskaDużym FormaciePolityce, Przekroju, Private Magazine (Włochy), El Comercio, Cosas i Caretas (Peru), The Virginia Quarterly Review (USA). Współpracuje z Nikon Polska oraz z nowojorską organizacją Vision Project.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?