Pokaz Porady Warsztaty

Mity i prawda o kondycji fizycznej. Cykl „Letnie śniadania z pasją”.

21 lipca 2018
dolne ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, ul. Dobra 56/66

Klub Absolwentów UW zaprasza na 3. śniadanie z cyklu Letnie śniadania z pasją. Lipcowe spotkania Klubu Absolwentów UW. Do udziału w cyklu zapraszamy całą społeczność UW (#JestemzUW) – absolwentów, studentów, doktorantów, badaczy i pracowników uczelni.

Letnie śniadania z pasją to propozycja utrzymania kontaktu z uczelnią po zakończonym cyklu debat „Widoki na przyszłość” i podjęcie tematów z szeroko rozumianej kultury, sztuki i zdrowia, które nie zmieściły się w cyklu spotkań i dyskusji w tym roku akademickim. To projekt angażujący absolwentów UW wokół wspólnych zainteresowań z różnych dziedzin: turystyki, sportu, muzyki, filmu, teatru, malarstwa, rękodzieła, mody itp.

Uniwersytet Warszawski to obecnie kilkaset tysięcy absolwentów, często najlepiej wykształconych, najbardziej twórczych i ambitnych przedstawicieli swoich pokoleń. „Ludzie UW” prowadzą fascynujące badania o międzynarodowym znaczeniu, tworzą wpływowe firmy oraz instytucje, a także zmieniają otaczającą nas rzeczywistość poprzez działania społeczne i kulturalne. To właśnie te działania chcielibyśmy ukazać w cyklu Letnich śniadań z pasją. Chcielibyśmy, aby letnie spotkania były inspiracją do powstania klubów zainteresowań w Klubie Absolwentów UW.

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem UW, aktorem, trenerem biznesu, health coachem i autorem poradników Pawłem M. Lipnickim, właścicielem firmy szkoleniowo-eventowej EKSPERT ENT.

W programie spotkania – opowieść o filozofii i metodach biurowo-korporacyjnego survivalu, gwarantującego przeżycie i ułatwiającego zachowanie zdrowia i sprawności osobom, pracującym i spędzającym życie głównie w pozycji siedzącej. Jeżeli jesteś jedną z takich osób, zarezerwuj sobie czas, bo zdecydowanie musisz być na naszym spotkaniu. Ponad 30 lat doświadczenia Pawła Lipnickiego we współpracy z biznesem i urzędami, zaowocowało poradnikiem „ZDUMIEWAJACA SIŁA PRZETRWANIA, czyli jak żyć i przeżyć za biurkiem i jak zachować zdrowie”. Autor podzieli się swymi spostrzeżeniami z uczestnikami spotkania, a także zademonstruje proste, ale skuteczne sposoby na różne życiowe bolączki i problemy inteligencji biurowej, tej pod względem profilaktyki najbardziej zaniedbanej grupy zawodowej (!)

czas: 21 lipca 2018 w godzinach 11.00-14.00

miejsce: dolne ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej, ul. Dobra 56/66

Moderator: Monika Sarnecka (absolwentka WNE i WZ UW)

Bezpłatna rejestracja (ilość miejsc ograniczona): https://lipcowe-3sniadanie2018-klubu.evenea.pl