Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Przywileje i Partnerzy Programu Absolwent Plus Karty Absolwenta UW

Karta Absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego uprawnia do skorzystania ze specjalnej oferty u naszych Partnerów oraz przywilejów na terenie Uczelni:

1. Dostępu do wypożyczalni BUW-u (możliwość wypożyczania trzech woluminów na miesiąc, brak zdalnego dostępu do zasobów elektronicznych BUW spoza terenu BUW).

2. Bezpłatnego wstępu do Ogrodu Botanicznego UW.

3. Zniżki w Gabinecie Fizjoterapii Klubu Uczelnianego AZS UW, ul. Karowa 18.

Gabinet Fizjoterapii realizuje kompleksową fizjoterapię zarówno dla osób ze skierowaniem jak i bez niego. Dla tych, którzy potrzebują pomocy w wyborze najlepszej formy terapii oferujemy konsultacje fizjoterapeutyczne.

W naszym Gabinecie realizujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej, terapię z wykorzystaniem specjalistycznych metod fizjoterapeutycznych, igłoterapię, kinezjotaping, tradycyjne ćwiczenia indywidualne, masaż oraz całą gamę zabiegów fizykoterapeutycznych wykonywanych za pomocą nowoczesnych aparatów.

Dla członków Klubu Absolwentów UW Gabinet oferuje 20% zniżkę.

4. Zniżki na ściance wspinaczkowej w Centrum Sportu i Rekreacji UW, ul. Banacha 2a.

Zapraszamy na ściankę wspinaczkową w Centrum Sportu i Rekreacji UW przy ul. Banacha 2a. W obiekcie znajduje się ścianka o powierzchni 120 m2 do wspinaczki oraz ścianka boulderowa. Różnorodność tras oraz kątów przewieszenia umożliwia odbycie treningu na wszystkich poziomach zaawansowania.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu oraz skorzystania z pomocy instruktorów.

Oferujemy zniżkę po okazaniu Karty Absolwenta UW: w dni robocze 20% zniżki, w weekendy 10% zniżki.

5. Zniżki w hotelach Uniwersytetu Warszawskiego,

Ceny dla gości UW:

www.uw.edu.pl/hera/

www.hotelsokrates.uw.edu.pl/ceny.htm

po zgłoszeniu do biura Klubu kontakt@absolwent.uw.edu.pl na siedem dni przed przyjazdem.

6. Zniżki w wysokości 15% w księgarni internetowej Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego.


REGULAMIN KORZYSTANIA Z KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego

1. Członkowie Klubu Absolwentów UW (KA UW) mogą nabywać  w księgarni internetowej WUW (www.wuw.pl) publikacje Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnym rabatem.

2. Warunkiem udzielenia rabatu członkowi KA UW jest podanie  przez członka KA UW numeru swojej karty członka KA UW podczas zakupu publikacji  w księgarni internetowej WUW na stronie koszyka w polu przeznaczonym do wprowadzenia kodu rabatowego. 

3. Rabat 15%  udzielany jest  od ceny katalogowej brutto (z VAT) publikacji wydanych drukiem lub w formie elektronicznej oraz nie sumuje się z innymi rabatami i akcjami promocyjnymi w księgarni WUW. 

4. Rabat  dla członków KA UW jest udzielany tylko na publikacje Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego.


7. Bezpłatnego zaproszenia na biletowane wydarzenia organizowane przez Uniwersytet Warszawski.

8. Zniżki w wysokości 20% na wszystkie produkty dostępne w ramach serwisu skillgen.eu.

9. Karta Absolwenta UW może służyć jako bilet ZTM (jest zintegrowana z Warszawską Kartą Miejską). Przy jej użyciu można również dokonać płatności za parking.

10. 15% zniżki na napoje/alkohol/posiłki w Restauracji Ceprownia przy ul. Krakowskie Przedmieście 7.

11. 15% zniżki na realizację wydruków 3D w technologii FDM i DLP, a także 15% zniżki na usługi projektowania 3D brył oraz 15% zniżki na usługi consultingu wdrożeniowego i technologicznego członkom Klubu Absolwentów UW posiadających Kartę Absolwenta UW udzielanej przez Sygnis New Technologies Sp. z o.o.

SYGNIS NEW TECHNOLOGIES sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym dostawcą technologii druku 3D w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach technologii druku 3D do firm i jednostek publicznych, zawsze na podstawie szczegółowych analiz potrzeb Klienta. Posiadamy szerokie zaplecze serwisowe. Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu technologii druku 3D oraz obsługi urządzeń z naszej oferty. Posiadamy zespół do prac badawczo-rozwojowych, które prowadzimy w konsorcjum z najważniejszymi polskimi ośrodkami naukowymi.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki FlashForge w Polsce i jednocześnie prowadzimy jedyny autoryzowany serwis drukarek FlashForge.

KONTAKT: kontakt@sygnis.pl, tel. 22 668 47 57

biuro, showroom, serwis oraz odbiór sprzętu: ul. Żwirki i Wigury 101, 02-089 Warszawa

Dane rejestrowe:

Sygnis New Technologies sp. z o.o.

ul. Trębacka 4 lok. 350, 00-074 Warszawa

NIP: 5272752308 | REGON: 363093300 | KRS: 0000596825


Wszyscy członkowie Klubu Absolwentów UW, niezależnie od tego, czy posiadają Kartę Absolwenta UW, mają możliwość założenia bezpłatnego konta USOSweb, korzystania z uniwersyteckiego Wi-Fi (eduroam) oraz pakietu Google Apps for Education. W celu założenia konta i korzystania z eduroam należy zgłosić się do Biura Klubu. Można zrobić to telefonicznie, e-mailowo lub osobiście (Kontakt).

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?