Klub Absolwentów UWjest nas coraz więcej

Wolontariat absolwencki

Czy możesz poświęcić część swojego czasu na pomoc innym?

Czy chcesz nieść radość i wsparcie dzieciom, osobom starszym, z trudnościami? Czy pragniesz dołączyć do społeczności osób wrażliwych na potrzeby innych?

Czy chcesz zobaczyć uśmiech i energię oraz poczuć satysfakcję ze swojego działania?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, zostań wolontariuszem programu prowadzonego przez Klub Absolwentów UW we współpracy z Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu!

Jak zostać wolontariuszem?

Wyślij wiadomość na adres: kontakt@absolwent.uw.edu.pl, z dopiskiem: „Wolontariat absolwencki”, a otrzymasz oferty zgodne z Twoimi potrzebami. Napisz w wiadomości o Twoich kwalifikacjach i zainteresowaniach. Zadbamy o to, abyś otrzymywał powiadomienia o dopasowanych do Ciebie aktualnych ofertach. Jeżeli będziesz zainteresowany konkretnym ogłoszeniem, skontaktujemy Cię z koordynatorami z wybranej organizacji.

Informacje o wolontariacie

Czy wiesz, co powinna zapewnić organizacja korzystająca z pomocy wolontariuszy? Zanim podejmiesz współpracę, sprawdź, jakie są prawa i obowiązki wolontariusza (www.wolontariat.uw.edu.pl/dla-wolontariuszy/prawa-i-obowiazki/). Dajemy gwarancję ich przestrzegania!

Przydatne linki:

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?