Lekcja Pokaz

Bezpłatny trening próbny do absolwenckiej sekcji wioślarskiej Klubu Absolwentów UW w Klubie Wioślarskim TWDW

29.04.2023
Wał Miedzeszyński 399 nad samą Wisłą w okolicy mostu Łazienkowskiego, po praskiej stronie rzeki.

🚣‍♀️🚣‍♂️ Wioślarstwo jest na świecie synonimem sportu akademickiego. Prawie każdy słyszał o słynnych zawodach Oxford vs Cambridge, a wiele uczelni ma swoje jego odpowiedniki: Washington University vs University of California, Uniwersytet Wrocławski vs Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Warszawski vs Politechnika Warszawska.

Jednak nie tylko studenci budują wioślarską społeczność, są to również absolwenci.

Tak samo, nie trzeba być studentem, żeby swoją przygodę z wiosłami zacząć od 0!

Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego razem z Klubem Wioślarskim TWDW zapraszają na otwarty naborowy trening próbny do absolwenckiej sekcji wioślarskiej.

Kiedy ❓ 29.04.2023 godz. 10.00

Gdzie ❓ W Klubie Wioślarskim TWDW, Wał Miedzeszyński 399 (po praskiej stronie w okolicach mostu Łazienkowskiego)

Udział w wydarzeniu jest darmowy!

✍️ Bezpłatne zapisy: https://forms.gle/dD13Us9TAPJcf3BW7

TWDW to największy w Polsce amatorski klub wioślarski, przeznaczony dla wszystkich dorosłych, a nie tylko dla profesjonalnych zawodników. Dzięki temu, żeby wziąć udział w wydarzeniu nie musicie mieć żadnego doświadczenia wioślarskiego (wymagana jest jedynie umiejętność pływania).

Podczas treningu próbnego, zejdziemy na Wisłę pod opieką profesjonalnych trenerów.

Każdy będzie mógł zobaczyć, czy wioślarstwo to sport dla niego i czy połknął Wiślanego bakcyla.

Następnie wszyscy chętni będą mogli zapisać się do absolwenckiej sekcji wioślarskiej, uczestniczyć w regularnych zajęciach, startować w zawodach oraz korzystać z networkingowych okazji, jakie daje wspólne uprawianie sportu.

Więcej o wioślarstwie i Klubie TWDW znajdziecie na:

www.facebook.com/klubtwdw

instagram.com/twdw_rowing_club

linkedin.com/company/twdw

twdw.pl

Absolwenci podczas treningu w TWDW.
Next slide