Koncert „Jestem z UW – Absolwenci Absolwentom”

14 maja 2016
Amfiteatr w Parku Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17

W sobotę 14 maja 2016 r. w Parku Sowińskiego zagrali dla nas artyści, którzy sami kończyli Uniwersytet Warszawski. Podczas koncertu można było posłuchać m.in.: zespołu T.Love, Magdy Umer, Kazika Staszewskiego, Zespołu Reprezentacyjnego, Poparzonych Kawą Trzy, Ernesta Brylla oraz Alicji Majewskiej, a także autorów jubileuszowej piosenki „Uniwerek 200 lat” – zespołu Elektryczne Gitary. Koncert poprowadzili Artur Andrus i Katarzyna Pakosińska, oczywiście również absolwenci UW. Reżyserią koncertu zajął się prof. Andrzej Strzelecki, aktor oraz rektor blisko związanej z Uniwersytetem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Zobacz, jak się bawiliśmy przy muzyce naszych absolwentów:

Partnerem wydarzenia było Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Koncert „Jestem z UW – Absolwenci Absolwentom”

14 maja 2016, godz. 17:00

Lokalizacja: Amfiteatr w Parku Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17

W sobotę 14 maja 2016 r. w Parku Sowińskiego zagrali dla nas artyści, którzy sami kończyli Uniwersytet Warszawski. Podczas koncertu można było posłuchać m.in.: zespołu T.Love, Magdy Umer, Kazika Staszewskiego, Zespołu Reprezentacyjnego, Poparzonych Kawą Trzy, Ernesta Brylla oraz Alicji Majewskiej, a także autorów jubileuszowej piosenki Uniwerek 200 lat – zespołu Elektryczne Gitary. Koncert poprowadzili Artur Andrus i Katarzyna Pakosińska, oczywiście również absolwenci UW. Reżyserią koncertu zajął się prof. Andrzej Strzelecki, aktor oraz rektor blisko związanej z Uniwersytetem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Zobacz, jak się bawiliśmy przy muzyce naszych absolwentów:

Partnerem wydarzenia było Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.