Impreza Koncert

BUWing – spotkanie społeczności UW w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej

13 maja 2016
Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

Każdy student i studentka UW wie, czym jest BUWing. Od piątkowego wieczoru, 13 maja 2016 r., określenie to nabrało dodatkowego znaczenia i zaczęło być kojarzone również przez absolwentów UW, którzy nie znali biblioteki na Dobrej z czasów swoich studiów. Tego dnia zaprosiliśmy wszystkie osoby związane z naszą Alma Mater na wieczorne spotkanie w ogrodach BUW-u. Goście mieli okazję porozmawiać, powspominać czasy studiów, posłuchać dobrej muzyki, potańczyć i spróbować różnych dobrych dań. Wystąpili Paula i Karol oraz Musical Improwizowany. Specjalne menu zaoferowali nam znani warszawscy restauratorzy, również absolwenci UW: Dżemila Sulkiewicz-Nowicka (Żywiciel), Maja Horawa (Organitheka i Plan B), Grzegorz Zieliński (Harenda) i Agnieszka Kręglicka (Santorini).

Zobacz, jak się bawiliśmy do późnej nocy w ogrodach BUW-u:

BUWing – spotkanie społeczności UW w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej

13 maja 2016, godz. 19:00

Lokalizacja: Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, ul. Dobra 56/66

Zobacz, jak się bawiliśmy do późnej nocy w ogrodach BUW-u: