Studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

30 listopada 2017

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczął rekrutację na stacjonarne studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowane w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 listopada 2017 r.

Główna część Programu będzie realizowana w ramach seminariów doktoranckich i zajęć rozwijających warsztat metodologiczny doktoranta. Doktoranci będą pracowali w czterech zespołach badawczych:

• Zarządzanie w kulturowym kontekście [np. relacje między administracją publiczną a prywatnym biznesem w różnych kulturach, kulturowy kontekst przedsiębiorczości]
  • Zachowania konsumenckie w perspektywie wielokulturowej
  • Analiza porównawcza problemów zarządzania finansami na poziomie mikro i makro w różnych krajach
  • Zarządzanie potencjałem ludzkim w erze globalizacji

Udział w jednym z powyższych seminariów nie wyklucza, że rozprawa doktorska będzie pisana pod kierunkiem innego pracownika naukowego.

Osoby zainteresowane  podjęciem studiów, proszone są o jak najszybszy kontakt z Kierownik Studiów Doktoranckich – Prof. dr hab. Grażyną Wieczorkowską-Wierzbińską – wierzbinska@wz.uw.edu.pl

Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje o Projekcie znajdują się na stronie internetowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego -> www.wz.uw.edu.pl