Starszy specjalista ds. rozliczeń finansowych i sprawozdawczości w Biurze Realizacji Zintegrowanego Programu Rozwoju UW

29 czerwca 2018

Uniwersytet Warszawski poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Starszego specjalisty ds. rozliczeń finansowych i sprawozdawczości

Głównym zadaniem starszego specjalisty jest prowadzenie rozliczeń finansowych w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (www.zip.uw.edu.pl) oraz przygotowanie sprawozdań dlaNarodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Miejsce pracy: Biuro Realizacji Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego

Ramowy zakres obowiązków:

• współkreowanie oraz aktualizacja zasad i procedur dotyczących rozliczeń finansowych i sprawozdawczościw Programie

• koordynacja działań sprawozdawczych i rozliczeń finansowych jednostek realizujących zadania w Programie,we współpracy z Kwesturą

• przygotowywanie dokumentów dotyczących sprawozdawczości i rozliczeń, w szczególności wniosków o płatność, korekt wniosku o dofinansowanie oraz współpraca z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju

• analizy finansowe, w tym analiza postępu rzeczowo-finansowego w Programie, kontrola płynności finansowej

• sprawdzanie kwalifikowalności wydatków w programie pod względem zgodności z wytycznymi dla Programu

Od kandydatów oczekujemy:

• minimum 2-letniego doświadczenia w rozliczaniu projektu/projektów finansowanych ze środków europejskich

• wiedzy praktycznej w zakresie zarządzania finansami w dużych projektach

• znajomości wymogów w zakresie realizacji projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego

• ogólnej znajomości zasad rachunkowości

• znajomości zasad funkcjonowania uczelni

• umiejętności interpersonalnych, łatwości nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, wysokiej kultury osobistej

• odpowiedzialności, samodzielności, sprawności w porozumiewaniu się w mowie i piśmie

• aktywności, chęci podejmowania nowych wyzwań, inicjatywy w działaniu

• skrupulatności, rzetelności, zdolności organizacyjnych

• umiejętności pracy pod presją czasu

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty zawierające:

• CV

• List motywacyjny

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie ze wzorem poniżej) należy przesłać w formie plików pdf, ze wskazaniem w nazwie plików imienia i nazwiska kandydata/kandydatki na adres e-mail: zip@uw.edu.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać „Program ZIP – starszy specjalista”) lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biuro Realizacji Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Pałac Kazimierzowski, II piętro, pok. 26, 00-927 Warszawa, z dopiskiem („Program ZIP – starszy specjalista”).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Termin przesłania dokumentów upływa 29 czerwca 2018 r. (w przypadku zgłoszeń przesyłanych pocztą tradycyjną decyduje data wpłynięcia do UW).

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenieo ochronie danych) Uniwersytet Warszawski informuje:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawskiz siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa.

2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwemadresu e-mail: iod@adm.uw.edu.pl.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji orazwybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim.

4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie.

6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.

7. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na

przetwarzanie danych osobowych.

8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania,

usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia

zgody w dowolnym momencie.

9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

KLAUZULA ZGODY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibąprzy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacjioraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim.
Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanieprzeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

………………………………. ………………………………………………………………………………….

(miejscowość i data) (podpis osoby ubiegającej się o zatrudnienie