Audycja radiowa

Wywiad z dr. Małgorzatą Bonikowską

6 października 2018
Radio Kampus 97,1 FM

Gościem pierwszej audycji w roku akademickim 2018/19 będzie absolwentka italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim dr Małgorzata Bonikowska.

Dr Małgorzata Bonikowska jest prezesem Centrum Stosunków Międzynarodowych, nauczycielem akademickim i politologiem. Przez wiele lat była ekspertem Komisji Europejskiej oraz szefem Programu Informacji i Komunikacji Komisji Europejskiej w Polsce. Współtworzyła program informowania Polaków o Unii Europejskiej. Autorka wielu publikacji z zakresu stosunków międzynarodowych. Dr Małgorzata Bonikowska ukończyła również historię i nauki polityczne na Uniwersytecie Paryskim, a także historię kultury w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Od wielu lat jest komentatorką życia politycznego w polskich mediach.

Emisja 6 października 2018 (sobota) pomiędzy godz. 10.00 a 10.30 w Akademickim Radiu Kampus na 97,1 FM.