Impreza Koncert Uroczystość

16 listopada 2017
Konsulat Generalny RP, Nowy Jork

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego

Prezes Stowarzyszenia "American Friends of the University of Warsaw"

mają zaszczyt zaprosić na uroczyste spotkanie absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z prezentacją Stowarzyszenia, skupiającego absolwentów Uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Spotkanie połączone będzie z wręczeniem Nagrody UW i AFUW za rok 2017 dla Absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego za wybitny dorobek naukowy i aktywną działalność społeczną i charytatywną na rzecz Polski i Polonii w Stanach Zjednoczonych, którą uhonorowany zostanie profesor Piotr Chomczyński, znakomity naukowiec, przedsiębiorca oraz filantrop.

Zapraszamy w czwartek, 16 listopada 2017 r. o godz. 19.00 do salonów Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku (233 Madison Avenue, wejście od 37 ulicy).

RSVP: prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 10 listopada br. pod adresem: k.marszal@uw.edu.pl

W programie:

- otwarcie uroczystości przez władze UW, AFUW i KG w Nowym Jorku

- wręczenie nagrody UW i AFUW prof. Piotrowi Chomczyńskiemu

- przedstawienie działalności "American Friends of the University of Warsaw"

- koncert jazzowy - Krzysztof Medyna & Andrzej Winnicki

- przyjęcie