Impreza Koncert Uroczystość

Spotkanie absolwentów w Nowym Jorku

16 listopada 2017
Konsulat Generalny RP, Nowy Jork

16 listopada w gościnnych progach Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku odbyło uroczyste spotkanie absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego w Stanach Zjednoczonych połączone z prezentacją stowarzyszenia „American Friends of the University of Warsaw” skupiającego naszych absolwentów w Ameryce Północnej.

Podczas spotkania została również wręczona wspólna nagroda Uniwersytetu i Stowarzyszenia dla Absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego za wybitny dorobek naukowy i aktywną działalność społeczną i charytatywną na rzecz Polski i Polonii w Stanach Zjednoczonych. Jej laureatem został profesor Piotr Chomczyński, znakomity naukowiec, przedsiębiorca oraz filantrop, mieszkający na stałe w Cincinnati.

Muzycznym uświetnieniem uroczystości był koncert jazzowy w wykonaniu Krzysztofa Medyny i Andrzeja Winnickiego.